www.Posnet-Mobile.pl
Kasa fiskalna Posnet Mobile Online Kasa fiskalna Posnet Mobile Online Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

Wyjątkowo kompaktowa i wydajna kasa, za sprawą której obsługiwanie klientów stanie się wygodne i szybkie, jak nigdy wcześniej! Mobile Online w standardzie zapewni m.in. długą pracę na zasilaniu akumulatorowym, współpracę z terminalami do kart płatniczych, błyskawiczne wystawianie paragonów oraz korzystanie ze skrótów klawiszowych do najczęściej używanych pozycji w menu. Urządzenie pozwala też na wysyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas - przez moduł Wi-Fi/Bluetooth, modem 3G albo po podłączeniu do komputera z dostępem do internetu (przez USB). Poza tym, kasa Posnet Mobile Online zagwarantuje Ci skuteczne zarządzanie bazą towarową, w której znajdzie się maksymalnie 4 000 PLU.

Zaawansowana funkcjonalność kasy fiskalnej online

Kasa Posnet, jak na model online przystało, może komunikować się z różnymi terminalami płatniczymi. Istotną funkcją tego urządzenia jest także łączenie się z CRK (Centralnym Repozytorium Kas). Ponadto, Mobile Online oferuje wysyłanie wymaganych informacji na różne sposoby. Kasa marki Posnet jest dostępna w 2 wariantach: z modułem Wi-Fi/Bluetooth lub modemem 3G. W obydwu przypadkach urządzenie zapewnia bezprzewodowe połączenie z CRK. Mobile Online może także transmitować informacje po podłączeniu do komputera, który oferuje dostęp do internetu (przez USB).

Bardzo kompaktowa i lekka konstrukcja

Mobile Online jest najmniejsza i najlżejszą kasą online, jaką możesz wdrożyć w swojej firmie! Wymiary urządzenia Posnet wynoszą tylko 86 x 49 x 162 mm (szerokość, wysokość, długość), zaś jego masa to około 400 g. Kasa fiskalna Mobile Online jest także dostępna w 2 wariantach koloru obudowy - jasnym lub ciemnym - oraz z dodatkowym etui bądź pokrowcem, ułatwiającymi jej przenoszenie z miejsca na miejsce. Już dziś zacznij używać wyjątkowo poręcznej i lekkiej technologii sprzedaży, dzięki której codzienna obsługa nabywców będzie wygodna, jak nigdy wcześniej!

Długa praca na zasilaniu akumulatorowym

Kasa Mobile Online radzi sobie idealnie nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również w czasie mobilnego obsługiwania klientów. Zwłaszcza w drugim przypadku kluczowe okazuje się to, że urządzenie wyposażono w wydajną baterię litowo-jonową. Za sprawą wbudowanego akumulatora kasa może funkcjonować także po odłączeniu od zasilania z sieci. W takich okolicznościach Posnet Mobile Online zapewnia wydruk nawet do 50 000 wierszy na dokumentach, np. paragonach! Dodatkowo, po zamówieniu opcjonalnej ładowarki, urządzenie może być zasilane również przy użyciu instalacji samochodowej.

Drukuje dokumenty z szybkością do 22 linii/s

Kasa Mobile Online została wyposażona w wydajny, jednorolkowy mechanizm Seiko, który wystawia wszystkie dokumenty z prędkością 22 linii na sekundę! Urządzenie zapewni Ci więc sprawną obsługę klientów przedsiębiorstwa. Zaletą Posnet Mobile Online jest także szybka wymiana rolki papieru \"drop in - wrzuć i drukuj\". Takie rozwiązanie powoduje, że instalacja materiału eksploatacyjnego nie sprawia najmniejszego kłopotu nawet początkującym operatorom tego urządzenia.

Wydawaj paragony z logo Twojej marki

Przy pomocy tej kasy Posnet można wystawiać paragony, na których znajdują się czytelne informacje o konkretnej sprzedaży. Oprócz tego, urządzenie oferuje umieszczanie dodatkowych treści na wspomnianych dokumentach. Kasa może wystawić paragon, który będzie zawierał m.in. logo Twojego przedsiębiorstwa w nagłówku, NIP klienta czy reklamę graficzną w stopce. Postaw na prostą w obsłudze i wszechstronną technologię wydruku od Posnet!

Pamięć chroniona - wygoda pracy i bezpieczeństwo dokumentacji

Za sprawą pamięci chronionej, która znalazła się w kasie fiskalnej Posnet, nie będziesz musiał składować ważnej dokumentacji przedsiębiorstwa w formie papierowej. To urządzenie automatycznie zapisuje dane dotyczące prowadzonej ewidencji na cyfrowym nośniku informacji. Wspomniane rozwiązanie wpływa korzystnie zarówno na komfort pracy, jak i na bezpieczeństwo przechowywanej dokumentacji. Oprócz tego, kasa Posnet Mobile Online oferuje proste wykonanie backupu zapisanych danych, np. na komputerze.

Różnorodne interfejsy komunikacyjne

Kasa online marki Posnet może działać samodzielnie lub w ramach systemu sprzedaży. Ten model został wyposażony w różnego rodzaju porty, dzięki którym gwarantuje współpracę np. z komputerem, terminalem płatniczym i skanerem kodów kreskowych. Dodatkowo, w wersji technologicznej z modułem Wi-Fi/Bluetooth kasa rejestrująca Posnet Mobile Online pozwala też na bezprzewodową wymianę danych z innymi ogniwami rozwiązania systemowego.

Jednoznaczna identyfikacja Twoich towarów lub usług

Dzięki kasie Posnet Mobile Online bez kłopotu zadbasz o jednoznaczną identyfikację asortymentu Twojej firmy. W tym urządzeniu można zaprogramować maksymalnie 4 000 pozycji w bazie PLU. Kasa pozwala także na podzielenie wszystkich produktów i usług na 16 grup, co zdecydowanie ułatwia m.in. ustalenie przecen na wskazane kategorie. Dodatkowo, Mobile Online emituje paragony, które zawierają precyzyjne nazwy produktów lub usług - do 40 znaków.

Skróty klawiszowe i 2 wyraziste wyświetlacze

Korzystanie z funkcjonalności dostępnej w modelu Mobile Online ułatwia przyjazny interfejs użytkownika, który znalazł się w tej kasie. Urządzenie posiada przede wszystkim klawiaturę z programowalnymi przyciskami. A skonfigurowanie skrótów klawiszowych w Mobile Online umożliwi Ci m.in. szybką sprzedaż popularnych elementów asortymentu. Kasę rejestrującą od Posnet wyposażono także w 2 alfanumeryczne, podświetlane ekrany LCD. Emitują one m.in. czytelne komunikaty na temat bieżącej transakcji - zarówno w stronę klienta, jak i operatora.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Mobile!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Mała Online

Kasa fiskalna
Novitus Mała Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij