www.Posnet-Mobile.pl
Kasa fiskalna Posnet Mobile EU Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna, która nie ma sobie równych w kwestii mobilności. Waży tylko 400 g, co czyni z niej najmniejsze i najlżejsze urządzenie na rynku. Można ją przenosić zarówno w pokrowcu, jak i w zwykłej torbie, a także, za sprawą specjalnych mocowań, umieścić w stałym miejscu pracy. Funkcja elektronicznej kopii paragonów to niewielkie koszty oraz mniej papierków, które musisz mieć przy sobie. Oprócz tego, Posnet Mobile HS EJ posiada błyskawiczny mechanizm drukujący oraz 2 złącza komunikacyjne, RS-232 i USB, zapewniające sprawną współpracę z innymi urządzeniami. Zainwestuj w nowoczesną, niewielką i wyjątkowo funkcjonalną kasę fiskalną.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Najmniejsza i najlżejsza kasa mobilna na rynku

Najmniejsza i najlżejsza kasa mobilna na rynku

Tylko 400 g! Tyle waży Mobile HS EJ. Jeśli dodać, że ma niewielkie rozmiary, okaże się, iż jest to doskonały wybór dla osób prowadzących działalność mobilną. Z tym urządzeniem fiskalnym częste podróżowanie nie będzie stanowiło problemu. Małe gabaryty kasy pozwolą przenieść ją w pokrowcu lub w zwykłej torbie. Dzięki specjalnym mocowaniom model Mobile HS EJ świetnie sprawdzi się też tam, gdzie zajdzie konieczność umieszczenia urządzenia w stałym miejscu, np. w aucie.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Oszczędnie, wygodnie i bezpiecznie - elektroniczna kopia paragonów

Oszczędnie, wygodnie i bezpiecznie - elektroniczna kopia paragonów

Elektroniczna kopia paragonów to rozwiązanie, które sytuuje kasę marki Posnet w gronie najbardziej nowatorskich urządzeń. Dane gromadzone na karcie pamięci zapewnią Twojej firmie oszczędność kosztów i miejsca. Poza tym, nie będziesz musiał więcej martwić się o to, że informacje z kasy zostaną stracone. Wykorzystanie elektronicznej kopii paragonów to również większe bezpieczeństwo. Dane można zgrać na komputer, a następnie na płytę CD lub DVD.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Przypomni o raporcie dobowym

Przypomni o raporcie dobowym

Wykonanie raportu miesięcznego, raportu dobowego oraz obowiązkowego przeglądu technicznego, to tylko kilka kwestii, o których nie może zapomnieć każdy, kto prowadzi ewidencję sprzedaży towarów bądź usług. Konsekwencje zaniechania tych dyrektyw zawsze są związane z dużymi kłopotami. Dzięki funkcji przypomnienia o przeglądzie technicznym i niewykonanym raporcie dobowym, z Posnet Mobile HS EJ będziesz pamiętał o powinnościach kasjera.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Zaprogramuj automatyczne przejście na inną walutę

Zaprogramuj automatyczne przejście na inną walutę

Oprócz waluty domyślnej, czyli PLN, w pamięci urządzenia można zaprogramować zmianę waluty głównej, np. na EURO. Jest to możliwe zarówno przed fiskalizacją, jak i w trakcie korzystania z Posnet Mobile HS EJ. Kasa pozwala na wcześniejsze zaprogramowanie nowej waluty, wraz z przelicznikiem, datą i czasem przejścia, przez co zmiana nastąpi automatycznie.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Prosta współpraca z innymi urządzeniami

Prosta współpraca z innymi urządzeniami

Mobile HS EJ została wyposażona w standardowe porty służące do współpracy z dodatkowym urządzeniem - RS-232 oraz USB. Podłączenie kasy fiskalnej do komputera, skanera, modemu lub wagi będzie proste, jak nigdy dotąd. W modelu tym możliwa jest również łączność on-line z komputerem, dzięki temu obsługujący kasę będzie mógł zdecydowanie sprawniej wykonywać swoją pracę.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Drukuje paragony bez podłączenia do prądu

Drukuje paragony bez podłączenia do prądu

Praca mobilna nie byłaby możliwa, gdyby nie bardzo wytrzymały akumulator. Zapewnia on druk do 50 000 wierszy paragonu fiskalnego na urządzeniu, które nie jest podłączone do zasilania. Udogodnieniem, niezbędnym w trakcie pracy na kasie przenośnej, jest ładowarka samochodowa USB. Dzięki niej Posnet Mobile HS EJ naładujesz nawet w podróży.

Umożliwia obsługę parkingu

Oprócz sprzedaży standardowej i szybkiej, Mobile gwarantuje także obsługę parkingu. Praca w tym trybie umożliwia wystawianie niefiskalnych potwierdzeń dla klientów, które następnie służą do drukowania paragonów fiskalnych. Mobile pozwala na przechowanie 200 kwitów, zawierających numer rejestracyjny i markę pojazdu. Jeśli prowadzisz parking - zainwestuj w wielozadaniową i innowacyjną kasę fiskalną.

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - Dostępna w 2 kolorach obudowy

Dostępna w 2 kolorach obudowy

Mobile HS EJ to nie tylko niewielka, lekka i funkcjonalna kasa fiskalna. Urządzenie może się również pochwalić solidną i elegancką obudową. Oprócz tego, model ten jest oferowany w 2 wersjach kolorystycznych: ciemnej lub białej. Dzięki temu można dostosować wygląd kasy do aranżacji wnętrza w miejscu pracy albo do osobistych preferencji właściciela. Wariant biały znajdzie zastosowanie m.in. przy świadczeniu usług medycznych, kosmetycznych, fryzjerskich lub kosmetologicznych.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Mobile!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Emar Nova

Kasa fiskalna
Emar Nova

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij