www.Posnet-Mobile.pl
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU

Kasa fiskalna Posnetu, która, dzięki niewielkim gabarytom, szybkiemu mechanizmowi drukującemu oraz wydajnemu akumulatorowi, świetnie sprawdzi się w mobilnej pracy. W przypadku handlu w stałym miejscu, Mobile jest tak mała, że zmieści się nawet w ograniczonej przestrzeni. Urządzenie Posnetu posiada 20 klawiszy, a 10, przy użyciu przycisku F, będziesz mógł użyć do szybkiej sprzedaży bądź jako dostęp do najważniejszych pozycji w menu. Dwa podświetlane i czytelne ekrany sprawią, że zarówno operator, jak i nabywca, będą dobrze poinformowani o przebiegu sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU - Mała, wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, kasa

Mała, wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, kasa

Posnet Mobile to kasa stworzona z myślą o prowadzeniu mobilnej sprzedaży towarów bądź usług. Dzięki niewielkim gabarytom - 106 x 78 x 239 mm (szerokość, wysokość, długość) - kasa fiskalna doskonale trzyma się w dłoni. Co więcej, wzmocniona obudowa oraz wytrzymała klawiatura zagwarantują odporność na uszkodzenia i długotrwałą eksploatację. W momencie prowadzenia sprzedaży mobilnej, kasę można przenosić w specjalnym pokrowcu lub w zwykłej torebce na ramię. Urządzenie Posnetu znajdzie także zastosowanie w handlu w stałym miejscu, gdzie powierzchnia przeznaczona do obsługi klientów nie jest zbyt duża.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU - Aż dwa przejrzyste wyświetlacze

Aż dwa przejrzyste wyświetlacze

Mobile wykorzystuje dwa podświetlane i czytelne wyświetlacze do informowania o sprzedaży zarówno operatora, jak i nabywcę. Na ekranie nabywcy mogą pojawić się komunikaty na 1 linię tekstu po 16 znaków, natomiast użytkownik kasy ma do dyspozycji 2 linie tekstu po 16 znaków. Urządzenie da Ci gwarancję, że oświetlenie w pomieszczeniu, jak również podczas pracy mobilnej, nie wpłynie na przejrzystość informacji o przebiegu sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU - Wykorzystuj szybką sprzedaż i sprawny dostęp do menu

Wykorzystuj szybką sprzedaż i sprawny dostęp do menu

W prowadzeniu mobilnej sprzedaży towarów bądź usług zawsze liczy się błyskawiczna obsługa klientów. Posnet Mobile korzysta z 20 klawiszy, w tym 10 jest definiowalnych. Część z programowalnych przycisków możesz użyć do szybkiej sprzedaży, a niektóre jako dostęp do bardzo ważnych pozycji w menu. Obsługa skrótów polega na wciśnięciu jednego z klawiszy numerycznych, a następnie przycisku F.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU - Wydruk 6 000 linijek bez stałego źródła energii

Wydruk 6 000 linijek bez stałego źródła energii

Posnet Mobile wykorzystuje niezwykle wydajny wbudowany akumulator. Urządzenie fiskalne, bez podłączenia do zasilania, wydrukuje minimum 6 000 linijek tekstu na paragonie. Oznacza to, że nie zostaniesz zmuszony do przerwania pracy, jeśli np. dojdzie do awarii prądu. Zabezpieczysz interesy Twojej firmy przed ewentualnymi konsekwencjami finansowymi. Dodatkowo, wbudowany akumulator Mobile pozwala na ładowanie urządzenia również w samochodzie. To świetne rozwiązanie dla działalności, które prowadzą mobilną sprzedaż.

Błyskawiczny wydruk, sprawna wymiana papieru

Dzięki zastosowaniu sprawnego systemu wymiany papieru, wyjęcie zużytych rolek i włożenie nowych jest dziecinnie proste. Innowacyjny mechanizm drukujący decyduje o tym, że model Mobile wystawia paragony z prędkością 10 linijek tekstu na sekundę. Żaden klient nie będzie musiał długo czekać na otrzymanie potwierdzenia sprzedaży.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU - Przygotuj się na Euro!

Przygotuj się na Euro!

Niedługo dojdzie w Polsce do zmiany środka płatniczego z PLN na Euro. Już dzisiaj możesz się do tego przygotować, wybierając kasę, która pozwala na eurofiskalizację. W Posnet Mobile możesz zaprogramować zmianę waluty ewidencyjnej, wraz z datą przejścia i przelicznikiem, a urządzenie w odpowiednim momencie wykona ją samo.

Kasa fiskalna Posnet Mobile EU - Zapewnia obsługę parkingu

Zapewnia obsługę parkingu

Poza sprzedażą standardową i szybką, Mobile zapewnia również obsługę parkingu. Praca w tym trybie umożliwia wystawianie niefiskalnych potwierdzeń dla klientów, które następnie służą do drukowania paragonów. Posnet Mobile pozwala na przechowanie 200 kwitów, zawierających numer rejestracyjny i markę pojazdu. Potrzebujesz innowacyjnej i wielozadaniowej kasy, która obsłuży także parking - ten model to doskonały wybór.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Posnet Mobile!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU

Kasa fiskalna
Posnet Bingo HS EU

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij